Кондитерская студия – Lulu

Капкейкі

Замовте ексклюзивні капкейкі для Вашого свята

Раніше під словом «кекс» що тільки не малося на увазі! І маленькі витончені тістечка, і велика випічка, за формою швидше нагадує пиріг. З приходом на наш ринок західної «кондитерки» різноманітні тістечка, що носили ім’я «кекс», розділилися на категорії, іменовані хитромудрими словами англійського походження. І як тепер не загубитися в цьому різноманітті?

Насправді, є три основні типи тістечок, які ми звикли називати кексами – це власне кекси, капкейкі і мафіни. Яка ж різниця між ними?

Кекс – це середнього розміру пиріг з дріжджового бісквітного тіста з начинкою із сухофруктів, горіхів або фруктів. Він може бути прямокутним або овальним.

Капкейкі розміром поменше, ніж їх «старші брати» кекси. Вони випікаються в особливих круглих паперових або металевих формах. Також капкейкі відрізняються тим, що в них немає фруктової або горіховою начинки, але зате зверху накладається спеціальний крем, який і є основною «родзинкою» страви. Він може бути яскравого кольору з різноманітними кондитерськими прикрасами, що робить капкейкі дуже красивими і барвистими. А значить вони здатні прикрасити будь-який стіл!

Маффіни настільки ж мініатюрні, як і капкейкі, і випікаються в точно таких же формах. Але, на відміну від них, вони не прикрашені зверху кремом. По складу вони більше схожі на кекси – то ж бісквітної-дріжджове тісто з горіховою або фруктовою начинкою.

І кекси, і мафіни, і капкейкі чудово виходять з-під ручок умілих господинь. Благо, соціальні мережі і кулінарні форуми сповнені рецептів.

Також їх можна замовити у професіоналів – солодкі подарунки вам доставлять прямо додому або в офіс. Вони можуть і свято прикрасити, і час заощадити. До того ж, кекси і мафіни від професійних кондитерів гарантовано будуть пишними і смачними, а капкейкі – ще й яскравими. І в кондитерських, і в інтернет-магазинах їх вибір величезний! Також Вас можуть зацікавити святкові торти, які також виготовляються за індивідуальним замовленням.

Капкейкі на замовлення в Києві

Якщо Вас цікавить, де можна замовити капкейкі в Києві, то Ви потрапили за адресою. В кондитерській студії Lulu вже багато років займаються виготовленням капкейков на замовлення. У Вас є можливість не тільки вибрати з галереї, Ви також можете оформити індивідуальне замовлення зі своїм малюнком або фігуркою. Оригінальні, ексклюзивні капкейкі – подарунок, який порадує будь-яку людину.

Поспішайте купити капкейкі на замовлення в Києві і порадуйте себе або свого близької людини, смачним, оригінальним десертом!

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)

   ×
   Вам перезвонить?

    ×