Кондитерская студия – Lulu

Весільні торти

W-70
Заказать
Блакитний торт прикрашений великим квіткою
W-01
Заказать
Білий торт зі стрічкою
W-02
Заказать
Весільний торт у формі куба
W-03
Заказать
Чорний весільний торт
W-04
Заказать
Торт “Два серця”
W-05
Заказать
Двох’ярусний торт з квітами
W-06
Заказать
Торт на перлову весілля
W-07
Заказать
Біло-шоколадний торт
W-31
Заказать
Весільний торт з фіолетовими кольорами
W-33
Заказать
Двох’ярусний біло-фіолетовий торт
W-35
Заказать
Торт “Золоте серце”
W-37
Заказать
Весільний торт з написом
W-38
Заказать
Двох’ярусний торт кубічної форми
W-43
Заказать
Білий двох’ярусний торт на весілля
W-47
Заказать
Двох’ярусний торт з квітами
W-48
Заказать
Триярусний білий торт
W-49
Заказать
Синій двох’ярусний торт
W-53
Заказать
Весільний торт прикрашений великими цвеатмі
W-56
Заказать
Весільний торт з топпером Love
W-57
Заказать
Весільний торт з білими трояндами
W-58
Заказать
Торт на весілля з квіточками
W-59
Заказать
Торт декор з крему
W-60
Заказать
Торт з незвичайним оформленням на весілля
W-61
Заказать
Синій триярусний торт
W-62
Заказать
Білий торт в два яруси
W-63
Заказать
Чорний торт з червоними трояндами
W-65
Заказать
Мінімалістичний тортик на весілля
W-66
Заказать
Двох’ярусний торт прикрашений кремом
W-67
Заказать
Двох’ярусний торт весільний
W-68
Заказать
Чорно-білий торт на весілля
W-69
Заказать
Ідеально білий торт прикрашений квіткою

Весільні торти на замовлення Київ

Підготовка до весілля це дуже відповідальний момент. Потрібно не забути продумати всі деталі, починаючи від оформлення залу і закінчуючи банкетом. Найголовніше в завершенні кожного весілля – це весільний торт. Ви можете вибрати тортик на нашому сайті або оформити індивідуальне замовлення.

Замовити весільний торт в Києві

Весілля в житті будь-якої людини – подія особлива! З цим важко посперечатися. Сучасні молодята не хочуть влаштовувати просто посиденьки з родичами і друзями, вони хочуть перетворити своє свято в даний торжество, при цьому стилізоване і цікаве. Весільних стилістики буває безліч: тут немає обмежень для польоту фантазії. Весілля в морському або піратському стилі, сільському або рустик, італійська або гавайська, в стилі ретро, ​​може бути навіть просто «кольорова» весілля, де домінує один і той же колір у всьому декорі – варіантів нескінченна кількість. Для нареченої і нареченого це незабутній день, але також і особливе свято для всіх запрошених гостей. Гідним завершенням будь-якого весілля або її кульмінацією повинен стати головний десерт – весільний торт, який буде смачним ласощами, при цьому відповідаючи атмосфері і стилю весілля.

Він повинен бути яскравим, щоб запам’ятався і дуже смачним і солодким. Є така прикмета, що коли молодята розрізають торт, то щастя буде неподільним, а чим смачніше весільний торт, тим краще буде їх життя. З кожним роком кондитери пропонують нові варіанти оформлення весільних тортів. Дизайн весільних тортів набуває все нових барв.

Особливу увагу приділяють прикрасі торта. Вгорі його прикрашають різними фігурками, що символізують мир, сімейне благополуччя і достаток у домі. Прекрасно виглядають сердечка і янголята. Гарно оформлений весільний торт це прикраса торжества.

Весільні торти виготовляються з натуральних і завжди свіжих продуктів. Дизайн можна вибрати самостійно. Торт може бути класичного оформлення. Це торт з білими ярусами. Також популярністю у молодят користуються торти незвичайних форм, кольорів і дизайну. В основному весільні торти на замовлення роблять круглої і квадратної форми. Він повинен дуже гармонійно вписуватися в стилістику весілля. Весільний торт незвичайної форми і дизайну викличе захват у всіх запрошених на весілля. Ніжно і красиво виглядають торти у формі серця, або двох сердець. Найпопулярнішою є біла кольорова гамма весільного торта. Колір торта можна вибрати будь-який, але потрібно враховувати стиль і колірну гамму весілля. Торт може бути виконаний під колір сукні, або букета.

Весільні торти за зовнішнім оформленням

 • Це може бути класичний десерт, з використанням прикрас з мастики, шоколаду, карамелі, стрічок, живих квітів, глазурі. У колірній гамі такого торта переважають нейтральні відтінки бежевого, блакитного, білого, рожевого, золотистого кольорів. Форма, як правило, також класична (кругла або квадратна) з використанням одного або декількох ярусів;
 • Торт, виконаний за індивідуальним дизайном. Такий торт зазвичай має кілька ярусів або взагалі являє собою нестандартну форму (серце, чемоданчик, підкова та ін.). Десерт може також складатися з декількох шматків, бути прикрашеним фігурками (наречений і наречена), тематичними прикрасами (якір, пташка і т.п.), мати гумористичне оформлення;
 • Ще один варіант – це торт-тістечко, складений з окремих шматків десерту або окремих капкейков, викладених ярусами.

Набирають обертів багатоярусні торти. Це витвір кондитерського мистецтва відмінно буде, виглядає на фотографії. Кожен з них можна зробити з різними начинками, таким чином догодити всім запрошеним. Поєднання шоколаду і фруктів припаде до смаку всім. Кожен клієнт знайде для себе в такому торті, саме те, що він любить. Викличте захват у друзів і гостей весілля.

Смак весільного торта

Всі весільні торти красиві зовні – округлість ліній, багатство прикрас, незвичність дизайну – все це їм притаманне. Але що щодо смаку? Звичайно, він не менш важливий, ніж зовнішній вигляд. Тому важливо пам’ятати про вибір начинки, про основу торта. Ви можете вибрати шоколадну домінанту в смаку або горіхову, фруктову або йогуртовую, з додаванням фруктів, сиропів, цукатів, ванільного крему або сирного, вершкового або шоколадного. Торт буде таким смачним, що запам’ятається надовго всім гостям. Весільний торт в якомусь сенсі буде відтінком Вашого самовираження, ось чому до вибору інгредієнтів потрібно ставитися уважно.

Що потрібно, щоб замовити торт на весілля?

Для початку визначтеся з такими важливими аспектами як:

 • стиль весілля (це буде визначати стиль торта);
 • кількість гостей, їх смакові переваги, виходячи з вікової категорії гостей (це визначити вагу торта і його начинку);
 • пору року, коли проводиться весілля і місце свята (потрібно буде враховувати умови зберігання десерту і його доставку).

Краще вибрати торт з доставкою, так Ви позбавите себе від зайвих незручностей в цей важливий день.

Кондитерська студія LuLu зможе виготовити для Вас торт від стандартної форми до самої ексклюзивної, з будь-яким оформленням і декором. Досвідчені майстри виготовлять Ваш весільний шедевр таким, як Ви захочете – головне, бути готовим до експериментів і не обмежувати себе в цьому питанні. Вибирайте спочатку основну форму торта, його начинку, а потім колір і декоративні елементи. Торт точно запам’ятається всім на весіллі і буде мати гарний вигляд на пам’ятних фото свята!

Які питання слід поставити кондитерові при замовленні весільного торта?

Яка ціна кілограма десерту – Вам важливо зрозуміти, якої ваги торт замовити, виходячи з кількості гостей. Далі уточнюйте варіанти начинки і вибирайте потрібну для себе, висловіть побажання щодо наповнення, складу крему, основі (коржам) та ін. На який підставці буде торт і яке саме оформлення можливо – потрібно обговорити всі варіанти декору десерту. І уточніть наскільки заздалегідь потрібно зробити замовлення, як оплатити і оформити доставку десерту (куди і коли його привезти).

Замовивши весільний торт на замовлення в Київ, ви будете впевнені, що ваше свято пройде на ура. Початку сімейного життя повинно бути солодким. Ви можете бути спокійні за транспортування весільного торта. Він перевозиться в спеціальній упаковці, яка виключає пошкодження на спеціальному транспорті. Доставка весільного торта в будь-який район міста Києва завжди здійснюється вчасно, адже гарне закінчення свята має запам’ятатися надовго. Весільний торт на замовлення в Києві це хороша точка в закінченні найпрекраснішого свята у Вашому житті.

Продукція для приготування тортів завжди свіжа. Приготування весільного торта процес трудомісткий, тому домовлятися і замовляти торт слід заздалегідь. Торти робляться в день торжества, або за день, в залежності від того, якої складності торт. Весільні торти будуть приготовлені руками професіонала.

Замовити весільний торт в Києві Ви можете в кондитерській майстерні Lulu, і Ваше свято стане більш барвистим і смачним.

Написать нам

  ×
  Хочу это чудо :)

   ×
   Вам перезвонить?

    ×